משרד עורכי דין דוד אביטל משרד : 08-8670770 נייד : 054-4286288
Loading...
דיני משפחה2019-04-28T08:31:07+00:00

הרצון להיפרד מציג צורך בייצוג מקצועי

החיים מציגים לאנשים שונים אתגרים לא פשוטים לעתים. כך למשל אפשר לראות כיצד בני זוג מסוימים מחליטים להיפרד לאחר שנישאו וראו כי אין הם מסתדרים אחד עם השנייה מסיבות שונות. נראה כי לא משנה מהן הסיבות לפרידה, הרי שבסופו של דבר כל אחד מבני הזוג רוצה לראות כיצד הוא יוצא ממערכת היחסים בצורה החיובית ביותר מכל הבחינות. בכל הקשור לעניינים חשובים כמו חלוקת רכוש או מזונות לאישה למשל, הרי שניהול נכון של תהליך הגירושין הוא חשוב מאוד.

אין ספק שכל אדם בוגר יבין מיד שהוא לא יכול לנהל את המערכה לבדו, אם נגדיר זאת כך. דיני המשפחה בישראל הינם מורכבים מאוד, וצריך שבסיומו של תהליך גירושין יוכלו גבר או אישה להמשיך בחייהם ולפתוח דף חדש בחייהם בין אם מדובר על התנהלות אישית ובין אם מדובר על זוגיות חדשה. לכן קל להבין עד כמה ייצוג מקצועי של עורך דין המתמחה בתחום זה, הוא דבר שערכו רב לכל גבר ואישה.

בין חלוקת רכוש בעת גירושין ובין הסכם ממון

היבטים רבים של תהליך הגירושין מראים לנו עד כמה ייעוץ מקצועי של עורך דין מומחה, ליווי אישי לאורך כל התהליך, והסברים מפורטים לגבי חוקי המדינה ומשמעויות הדינים, הם כאלו שכל בר דעת לא יוותר עליהם. בין שלל הדברים שיכולים להיות מועלים ע"י כל אחד מבני הזוג ובין מספר העניינים הרב שנוגעים לשני בני הזוג גם יחד, ניתן למצוא את החשיבות של הסכמי ממון, של הסכם גירושין חוקי, של הקצאת מזונות לאישה, של חלוקת רכוש שנצבר במהלך הזוגיות, ועוד.

אם אנו מדברים על חלוקת רכוש בין שני בני זוג בישראל, אנו בהחלט יכולים לזהות את חשיבותם של הסכמים שנערכו ע"י עורך דין מומחה. כך למשל, הסכם ממון יכול להיות כזה שיניח את דעתם של שני בני זוג שהחליטו להתחתן ולכל אחד מהם (או רק לאחד מהם) יש ממון ונכסים אותם הוא רוצה לשמור לעצמו במידה והזוגיות תתפרק בעתיד. חלוקת רכוש יכולה להיות מסודרת ומהירה יותר אם קיים הסכם כזה. אך גם אם לא קיים הסכם, יוכל עו"ד מקצועי לפעול בנושא לטובת לקוחותיו.

עמידה על האינטרסים מביאה להסכם מספק

לא אחת יוצא לנו לשמוע על תהליכים שליליים מאוד המציגים מהלך פוגעני וקשה של גירושין בישראל. נראה כי למרבה הצער, צד מסוים יכול להתבצר בעמדות כלשהן ובכך למרר את חייו של בן או בת הזוג שהיו נחשבים עד לא מזמן לשותפים לחיים. דברים כאלו אינם זרים לציבור הרחב, ולכן חשוב עוד יותר להבין עד כמה ייצוג מקצועי של מי שמתמחה בתחום החשוב של דיני משפחה הוא כזה שיכול לעשות את ההבדל בין עוגמת נפש רבה ובין יציאה חיובית יותר מתהליך הגירושין.

בזכות ייצוג מקצועי יכול כל גבר ויכולה כל אישה לראות כיצד לאורך התהליך ניתן לשפר עמדות, אם נגדיר זאת כך, ולקבל חלק נכבד מהרכוש בהתאם להסכם שייווצר בין שני הצדדים לאחר התדיינות מקצועית. כך, לאחר תהליך שיכול להיות קצר יותר ומספק מכל בחינה שהיא, אפשר לצאת לדרך חדשה לאחר חלוקת רכוש הוגנת, לאחר קבלת מזונות לאישה בסיום הזוגיות, או לאחר מימוש הסכם ממון בצורה חוקית.

משרד עורכי דין דוד אביטל

30 שנות ניסיון , טיפול במאות לקוחות לאורך השנים . ברגעים המכריעים בחיים חשוב לקחת עורך דין בעל ניסיון  . אשמח לעמוד לרשותכם . לשיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות צור קשר במספר :

משרד – 08-8670770

נייד – 054-4286288

או בדף יצירת קשר

What We Do